Kirola

Kirola

Partidak Bekoerrota - Igandea

Eguna eta ordua
Hizkuntza
Prezioa
Lugar
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Kurkubi SBK Senior 2 gizonezkoak 16:00 Oiarso Lezoskt-Diego Valor Bergara
Kirola

Partidak Bekoerrota - ostirala

Eguna eta ordua
Hizkuntza
Euskaraz
Prezioa
Lugar
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Munttarpe Jubenila 2 emakumezkoak 20:15 Ereintza Beissier Lezo-Munttarpe
Gaintxu AFT Senior gizonezkoak 21:55 Gaintxu AFT-Laskorain KE
Kirola

Partidak Bekoerrota - larunbata

Eguna eta ordua
Hizkuntza
Euskaraz
Prezioa
Lugar
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Munttarpe Senior gizonezkoak 16:30 Munttarpe Iriarte Enea-Urola
Kirola

Partidak Bekoerrota - ostirala

Eguna eta ordua
Hizkuntza
Euskaraz
Prezioa
Lugar
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Gaintxu AFT Senior gizonezkoak 20:50 Gaintxu AFT- Eguzkia Areto Futbola
Kirola

Partidak Allerru - asteazkena

Eguna eta ordua
Hizkuntza
Euskaraz
Prezioa
Lugar
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Haurrak emakumezkoak 18:30 Allerru KE  - Landetxa
Kirola

Partidak Allerru - igandea

Eguna eta ordua
Hizkuntza
Euskaraz
Prezioa
Lugar
Plazeta futbol zelaia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Alebinak eta benjaminak 09:30 - 11:30 Futbol eskolako topaketak
Kirola

Partidak Allerru - larunbata

Eguna eta ordua
Hizkuntza
Euskaraz
Prezioa
Lugar
Plazeta futbol zelaia

LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE Infantil femenino 10:30 Allerru KE  - Martutene
Allerru KE Infantil masculino 2010 12:00 Allerru KE - Betiona
Allerru KE 1ª Regional masculino 15:30 Allerru KE - Ostadar
Allerru KE Preferente masculino 17:45 Allerru KE - S. Tomas Lizeoa
Allerru KE Juvenil masculino 19:45 Allerru KE - Touring
Kirola

I.go Emakumezkoen Eskubaloi Eguna (GEF-FGB)

Eguna eta ordua
Hizkuntza
Euskaraz
Prezioa
Lugar
Bekoerrota kiroldegia

  • Kadete Torneoak:
  1. Goizeko  Torneoa (9:30-13:30)
  • Munttarpe
  • Usurbil
  • Urola
  • Ordizia

       2. Arratsaldeko Torneoa (15:00-19:00)

  • Saieko
  • Bera Bera
  • Bergara
  • Aloña Mendi
  •  
  • Gipuzkoako Kopako Senior Emakumezkoen Finala: 19:30
  • Gaurve Asesores Elgoibar – Mecalbe Eibar Eskubaloia
Kirola

Partidak Bekoerrota - larunbata

Eguna eta ordua
Hizkuntza
Euskaraz
Prezioa
Lugar
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Munttarpe Kadete emakumezkoak 13:00 Ereintza Beissier Lezo-Usurbil KE
Kirola

Partidak Allerru - ostirala

Eguna eta ordua
Hizkuntza
Prezioa
Lugar
Plazeta futbol zelaia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Gorengoen maila gizonezkoak  20:30 Allerru KE - Oiartzun